UA RU
UA RU

Знайомство

Світ потребує гри…тому ми маємо
намір популяризувати її

Наші наміри дуже прості, дещо дитячі, та у цьому й суть. Гра та взаємостосунки, яким навчаються діти протягом гри – це одна з базових людських потреб. І чим ми стаємо старшими тим більш забутою вона стає. Але ми ніколи не втрачали з поля зору цінність гри…і ніколи не втратимо.

Preview Наш процес Протягом багатьох років, що ми на ринку дитячих та спортивних комплексів, ми постійно вдосконалюємо наш підхід до виготовлення якісних та безпечних комплексів.
Preview Наша філософія Ми глибоко переконані, що гра це для всіх, незалежно від здібностей. Саме тому ми робимо ексклюзивність пріоритетом, а не варіантом.
Preview Наша цінність Головна наша цінність - це турбота про гарне самопочуття, веселі пригоди, смішні історії та фізичне здоров’я дітей та дорослих.

Торгово-будівельна компанія «Київексклюзивбуд» виготовляє та встановлює ігрові та спортивні комплекси для всіх вікових груп. Ми також пропонуємо широкий вибір сучасного та класичного ігрового та спортивного приладдя, вуличні тренажери, покриття до дитячих та спортивних комплексів, обладнання для зон відпочинку та багато супутніх товарів. На етапі обговорення проекту ми пропонуємо свої ідеї та намагаємось підібрати той дизайн, який найбільше пасуватиме саме Вашому стилю та тематиці, будь це школа, житловий комплекс чи інший заклад. Ми виступаємо за ексклюзивний підхід, який може бути досягнутий за допомогою виробів лазерної та фрезерної різки (це інший напрямок нашої діяльності, до Вашої уваги www.porezka.in.ua).

Наші вироби
сертифіковані
Ексклюзивний
підхід
Зручна і швидка
доставка
Виконуємо
монтаж
Наші яскраві, веселі та надихаючі вироби допомагають людям залишатися активними сьогодні та почуватися бадьоріше завтра.

Ми піклуємось про якість наших виробів, починаючи від сировини та лакофарб до умов зберігання результатів нашої праці.

Ви можете не хвилюватись за дітей, які активно грають на наших майданчиках, адже ми підтвердили нашу якість наступними сертифікатами.

Дитячі майданчики
Дитячі майданчики
Спортивні майданчики
Спортивні майданчики
Комплекси дитячі ігрові
Комплекси дитячі ігрові

Ми не просто займаємось створенням дитячих та спортивних майданчиків.
Ми вбачаємо своєю місією розширення світогляду дітей, зміцнення довіри один до одного та здоров’я.

Серед наших клієнтів